Podróżowanie samolotem to coraz częściej norma, jednak bywa, że mamy kłopot z dostaniem się na samo lotnisko. Wtedy należy mieć telefon na i nie przejmować się czym dotrzemy na odprawę.

Taksówką czy nie taksówką...

tanie taxi ŁódźO środkach transportu w miastach można napisać wiele- i dobrego i złego.
Pociągi, tramwaje, autobusy czy taksówki: każdy ma swoje wady i zalety.

Będąc w obcym nam mieście załatwiając sprawy biznesowe nie zawsze opłaca się zapewnienie sobie transportu własnego- warto wtedy skorzystać z usług firm taksówkarskich.

Taksówka dowiezie nas na wskazany adres najszybszą możliwą trasą, a koszt takiego przejazdu nie pociągnie nas zbytnio po kieszeni.

Dodatkowo nie będziemy musieli się martwic o miejsca parkingowe.

Coraz więcej tra pomiędzy i na lotniska

Przewozy pomiędzy lotniskami i na lotniska w Polsce zyskują na coraz większej popularności.

Wynika to z prostego faktu, coraz więcej latamy za granicę, zamiast jechać.

Zdarzają się także kursy na zagraniczne lotniska z lepszymi połączeniami niż nasze, krajowe lotniska. Sporą cześć tych kursów wykonują zagraniczni gości, zwłaszcza biznesmeni, którzy przylatują do Polski zrobić interesy i nie chcą tracić energii na prowadzenie wypożyczonego samochodu.

Zamiast tego wolą zamówić kurs luksusową taksówką.

Z czego oczywiście Polscy taksówkarze się cieszą.

Transport kolejowy

tanie taxi ŁódźWedług danych statystycznych ilość przetransportowanych osób transportem kolejowym w latach 1995-2013 jest coraz mniejsza. I nie zapowiada się, aby to się zmieniło- biorąc pod uwagę negatywne zdanie Polaków o PKP i pochodnych spółkach transportu kolejowego. W tych latach odnotowano spadek pasażerów z ponad 26 tys.
na 16 tys.
Skąd tak dramatyczny spadek? Można się domyślać, że chodzi o coraz niższą jakość oferowanych przez PKP usług.
Spóźniające się pociągi i rozlatujące się przedziały na pewno nie działają korzystnie na wizerunek Polskiej kolei. Dlatego potencjalni pasażerowie wybierają inne środki transportu nawet na długich trasach: autobusy, taksówki lub nawet autostop.
.
Dodane: 29-06-2016 14:57

Tagi: motoryzacja taxi transport taksówka łódź

Widok do druku:

tanie taxi Łódź

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: