liposukcja gliwice

Odsysanie tłuszczu to popularny zabieg w Stanach, ale również zdobywa zwolenników w Europie.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonamy np.

w klinice .

Redukcja tłuszczu

liposukcja gliwiceNadwaga czyli nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie bardzo często utożsamia się ze zbyt dużą ilością tłuszczu w naszym ciele. Dużo w tym prawdy, ponieważ osoby mające nadwagę starają się zrobić wszystko, aby zniwelować kilogramy poprzez dietę i ćwiczenia.

Bardziej radykalne kobiety jednak decydują się nawet na skorzystanie z zabiegów chirurgicznych a wszystko w imię pięknego wyglądu.

Oczywiście istnieją sposoby na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej.
Jedną z najpopularniejszą dzisiaj tego typu metod jest odsysanie tłuszczu. Jest to dobra metoda pozwalająca nam zredukować wagę a w przypadku pań, daje nam to jeszcze dobry sposób na pełne wymodelowanie sylwetki. Liposukcja to zabieg odsysania tłuszczu między innymi z bioder, ud czy łydek. Sam zabieg można przeprowadzić na innych częściach ciała nie ma żadnego problemu. W czasie jednego zabiegu liposukcji usuwa się nawet do 4 litrów samej tkanki tłuszczowej. Dla osoby posiadającej sporą nadwagę to naprawdę dużo. Po operacji pacjent zakłada ubranie uciskowe, dzięki czemu rany goją się o wiele szybciej.

Powrót do zdrowia po liposukcji

W zależności od rozległości zabiegu, pacjenci są na ogół w stanie wrócić do pracy w okresie od dwóch dni do dwóch tygodni.
Przez dwa do czterech tygodni trzeba nosić specjalną odzież uciskową.
Ubiór ten powinien być elastyczny i pozwalać na stosowanie opatrunków.
Jeśli zastosowano niewchłaniane szwy, usunięcie ich następuje po pięciu do dziesięciu dni po zabiegu.
W zależności od zastosowanej procedury, mogą wystąpić bóle, które trwają nawet do dwóch tygodni.

Wszelkie dolegliwości bólowe mogą być łagodzone przy użyciu środków przeciwbólowych zarówno wydanych na receptę, jak i tych ogólnodostępnych.

Siniaki zazwyczaj znikają w ciągu dwóch dni, lecz zdarzają się przypadki, że utrzymują się nawet do dwóch tygodni.

Na zasinienia można stosować preparaty z heparyną (Lipohep lub Lioton 1000).
Obrzęk ustępuje wolniej i może być widoczny nawet do dwóch miesięcy, drętwienie może utrzymywać się do kilku tygodni.
Aby przyśpieszyć okres rekonwalescencji można po ok.

14 dniach skorzystać z usług masażysty.

Profesjonalny masaż zmniejszy obrzęki, wyrówna drobne nierówności i przyspieszy gojenie.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Liposukcja#Powr.C3.B3t_do_zdrowia

Cellulit

Pomarańczowa skórka to z pewnością kłopot niejednej kobiety.
Bardzo często starają się one ukryć wszystkie wady swojego ciała, zakładając na siebie dużą warstwę ubrań.
Może i to rozwiązanie jest dobre, ale jedynie w porze zimowej, ponieważ w lecie będziemy musieli ujawnić problem, a to wiąże się ze sporym dyskomfortem dla każdej kobiety.
Cellulit pojawia się na brzuchu, ale także w innych miejscach dlatego też może on występować w dowolnym punkcie naszego ciała i musimy o tym wiedzieć.
Ponieważ cellulit u każdego może znajdować się w innej fazie rozwoju, musimy określić jego stopień. Jeśli stwierdzimy u kobiety dość poważny stan wówczas najlepszym sposobem na likwidację cellulitu, jest skorzystanie z powszechnie znanej i dostępnej medycyny estetycznej.

Do dyspozycji mamy bowiem leczenie ultradźwiękami, jak i powszechne zabiegi laserowe, na które najczęściej decydują się kobiety.

Jest to bowiem najbardziej znana metoda usuwania cellulitu wśród pań, które chcą się pozbyć tego problemu raz a porządnie..

Dodane: 30-04-2016 10:58

Tagi: medycyna zdrowie Gliwice uroda liposukcja estetyka

Widok do druku:

liposukcja gliwice

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: