dj na studniówkę śląsk

Właściwie wybrany to podstawowa sprawa wyśmienitego przedstawienia i dobrej rozrywki dla gości.
Repertuar czy prowadzenie imprezy to elementarne rzeczy na które powinniśmy zwracać uwagę.
Wybieranie DJ'a?

Jak wyglÄ…da praca DJ'a

Czy zawód DJ'a jest prosty- cóż moim zdaniem nie, a to z jednego powodu.
Ludzie maja równe gusta muzyczne i najzwyczajniej w świecie ciężko jest wstrzelić się w gusta większości.

Dlatego dobry Dj powinien mieć bardzo dużą bibliotekę piosenek i gotowych miksów, aby w razie czego szybko podmienić tematykę puszczanych utworów. Do tego dochodzi jeszcze ogólna prezencja i pewien rodzaj rozumienia tłumu, bez tego nie może się udać żadna impreza.

I są to cechy, które niestety nie każdy posiada, a nabyć jest je ciężko.

Pomijam oczywiście resztę potrzebnych cech takich jak: słuch muzyczny, poczucie rytmu itp.

Cechy charakteru są tutaj równie ważne, o ile nie ważniejsze

PoczÄ…tki DJ'a

dj na studniówkę śląsk Zawód Dj'a to nie tylko puszczanie muzyki na imprezach.
DJ często poświęca większość swojego czasu na dopracowywanie swoich umiejętności, szuka nowych inspiracji i układa swoje playlisty. Musi też dbać o posiadanie licencji na puszczane utwory. Stanowi to pewną barierę dla młodych ludzi interesujących się tematem, a chcących zostać DJ'em. Początkowe wydatki an podstawowy sprzęt mogą przerosnąć nawet dobrze zarabiającego i ustatkowanego człowieka, a co dopiero młodego i niedoświadczonego dwudziestolatka.

Dobry DJ

Być DJ'em może być każdy, jednak nie każdy może być dobrym Djem.
Sprawa jest o tyle skomplikowana, że poza konieczną znajomością sprzętu audio, potrzeba jeszcze pewnego rodzaju wyczucia. Bez odpowiedniej prezencji i ogólnego wrażenia osoby towarzyskiej DJ będzie kiepskim Djem, choćby miał samochód ciężarowy sprzętu.
Należy pamiętać, że Dj to często też wodzirej i swego rodzaju prezenter podtrzymujący odpowiednie tempo i nastrój imprezy.
Sztuką jest też bycie elastycznym, a umiejętność dopasowania się do typu imprezy i preferencji gości jest kluczowa dla dobrego ogólnego efektu pracy.

I niestety to jest coś czego nie da się nauczyć, są to cechy osobiste i to od nich zależeć będzie czy będziemy cenieni w świecie imprez, wesel i przyjęć.

.

Dodane: 05-05-2016 19:54

Tagi: DJ muzyka imprezy rozrywka